Drukarka atramentowa do zadań specjalnych

Drukarka atramentowa cieszy się ogromną popularnością. Zarówno, jeżeli chodzi o biura, jak również gospodarstwa domowe. Po części odpowiedzialna jest za to cena. W tym wypadku stwierdzenie „tania w eksploatacji drukarka atramentowa”, jak najbardziej bliskie jest prawdy. Co jeszcze należy wiedzieć na temat tego rodzaju drukarek, aby móc się do nich finalnie przekonać? To naprawdę dobra alternatywa, jeżeli ktoś nie może pozwolić sobie na drukarkę laserową.

Dobra jakość wydruku

Ktoś powie, że tylko drukarka laserowa jest w stanie zaoferować wysoką jakość wydruku. Nie jest to prawda, ponieważ model atramentowy również jest w stanie poradzić sobie z zaoferowaniem wydruku, który może spełniać wysokie standardy. Atramentowa drukarka z tanim tuszem zużywa także zdecydowanie mniej prądu. Jeżeli porówna się ją do laserowej – to szala przeważa się na korzyść tej pierwszej. Szacuje się, że atramentowa zużywa do ok. 90% mniej prądu. Oszczędności nie tylko na zakupie, ale również na prądzie.

drukarka z tanim tuszem

Szybka drukarka w działaniu

Czy atramentowa, tania drukarka z tanimi tuszami jest w stanie zaoferować szybką jakość wydruku? Oczywiście, że tak. Szacuje się, że może to być nawet dwadzieścia kartek na minutę lub nieco więcej (szczegóły na drtusz.pl). Wszystko jednak tak naprawdę zależne jest od modelu z jakim dokładnie ma się do czynienia. Tego rodzaju drukarki są w stanie poradzić sobie doskonale z drukowaniem zdjęć w wysokiej jakości. Aczkolwiek, należy pamiętać o tym, że do tego potrzebny jest odpowiedni rodzaj papieru do druku.

Comments are closed.