Z bratem za pan brat. Brother DCP-1610we

Firma Brother, to uznany producent drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ta japońska firma, założona w 1908 na początku swojej działalności zajmowała się produkcją maszyn do szycia. W 1958 roku, przeniosła się do Europy i zaczęła produkować nie tylko maszyny do szycia, ale także obrabiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery do etykiet. Wyroby firmy Brother produkowane z wielką dbałością i jakością.

Jako pierwsza firma skonstruowała urządzenie wielofunkcyjne – drukarkę, skaner i kopiarkę w jednym. Wśród wielu modeli i rodzajów, warto zwrócić uwagę na Brother DCP-1610we.

Wszystko w jednym

Drukarka Brother DCP-1610we, to urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz funkcji drukowania, posiada także możliwość skanowania i kopiowania. Jest to urządzenie monochromatyczne, czyli drukujące w różnych odcieniach czerni. Małe wymiary, możliwość pracy bezprzewodowej czynią ten sprzęt idealnym rozwiązaniem dla małych biur czy jako urządzenie domowe.

Maksymalny rozmiar arkusza papieru, to standardowe A4. Prędkość drukowania i kopiowania to 20 stron na minutę. Wydajność bębna światłoczułego (DR-1030) to 10 000 stron. Urządzenie współpracuje z Windowsem, IOS, Linuxem. Jak na urządzenie niewielkich rozmiarów Brother DCP-1610we wyróżnia się prędkością działania (pierwsza strona po włączeniu drukarki, wydrukuje się w mniej niż 10 sekund). Idealnie zmieści się na półce czy biurku. Model jest też kompatybilny z tonerami 1000 stron, co zdecydowanie zmniejsza koszty eksploatacji. 

Brak kabli, możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfonu, bez konieczności włączania komputera, szybkość działania i idealne wymiary stanowią, że drukarka Brother DCP-1610we, jest urządzeniem, które wspomoże naszą codzienną pracę.  Trzy urządzenia w jednym sprawiają, że nasze zmagania z biurową materią stają się łatwiejsze. 

Drukarka Brother dcp 1610we dostępna na stronie https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1610-we-p-7150.html

Comments are closed.