Drukarka 3w1 dla mikroprzedsiębiorców – Epson Ecotank L3151

Drukarka to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Oprócz tego w codziennych zadaniach przydaje się skaner oraz ksero. Te wszystkie rzeczy znajdziemy w urządzeniu Epson EcoTank L3151, które pozwala na drukowanie bez kartridży z niebieskim panelem sterowania. Model ten jest dostępny w polskich sklepach za niecały tysiąc złotych. Jak wygląda jego specyfikacja i co gwarantuje nam producent po zakupie tego produktu?

Epson ecotank L3151  – drukuj wygodnie bez kartridży i przez Wi-Fi

Nowoczesność to kwestia, która dla urządzenia wielofunkcyjnego epson ecotank l3151 nie jest w najmniejszym stopniu obca. Model pozwala na drukowanie z użyciem wbudowanego Wi-Fi lub Wi-Fi direct. Epson Connect to technologia pozwalają drukować zdalnie z tabletów, smartfonów, a nawet blisko znajdujących się komputerów.

Jedno urządzenie dla całego biura? Z epson ecotank l3151 3w1 nie będzie z tym problemu.

Prowadzenie nawet małego biura jest związane z potrzebą prowadzenia księgowości, rachunkowości i dokumentacji. Epson EcoTank L3151 to urządzenie, które pozwoli Ci zarówno wydrukować list w dostosowanym formacie, zeskanować podpisany dokument, a na koniec skopiować umowę dla wszystkich stron. L3151 to drukarka, skaner i kopiarka zamknięta w jednej, czarnej obudowie.

Czy urządzenie wielofunkcyjne epson ecotank l3151 jest wydajne?

Wydajność epson ecotank l3151 pozwala na wydruk jednej strony w 11 sekund – w kolorze, w 2 sekundy – w mono. Domyślnie obsługiwane są formaty A4, A5, A6, B5 i standardowa koperta. Producent jednak nie ogranicza się i pozwala na tworzenie własnych formatów z użyciem dostępnego oprogramowania. Za podajnik papieru służy tacka, na której umieścimy do 30 arkuszy. Podłączenie następuje przez USB lub WI-Fi.

Do zestawu dołączony jest kabel zasilający, zestawów pełnych tuszów i dodatkowy czarny tusz.

Comments are closed.