Wysoka jakość druku atramentowego

drukowanie w kolorze jest cool

Tworzenie wysokiej jakości dokumentów codziennego użytku jest możliwe tylko dzięki oryginalny wkładom atramentowym. Tusz hp 652 wyposażony jest w funkcję informowania o niskim poziomie atramentu, co pozwala uzyskać zadowalające efekty wydruków w pracy, szkole czy na domowe potrzeby. Z pomocą czarnego tuszu zabezpieczonego przed podrabianiem jesteśmy w stanie drukować wysokiej jakości domowe dokumenty oraz zdjęcia.

Niezawodność i satysfakcja z Hewlett-Packard

oryginalny hp 652Oryginalny tusz hp 652 dostosowany jest to stylu życia, rozrywki i drukowania jego użytkowników, dzięki czemu możemy łatwo zaoszczędzić czas, pieniądze i wyeliminować ewentualne problemy. Warto zapewnić swojej drukarce najwyższą jakość druku w warunkach domowych jak i małych biurach. Czarny tusz HP 652 to wydajność do 360 stron a kolorowy do 190 stron przy 5% pokryciu strony. Jeśli więc zależy Ci na barwnych wydrukach, pozbawionych wyblakłych pól i plam – wybierz oryginalny tusz Hewlett-Packard 652. Przez cały okres użytkowania będziesz otrzymywał intensywne, doskonale widoczne detale oraz schludne i równe litery. Trwałość wydruków w oryginalnych wkładach HP jest do 50 razy dłuższa niż w przypadku zamienników. HP zapewnia, że wkłady atramentowe są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych.

Wkład atramentowy Hp 652

Tusz hp 652 to termiczna technologia druku i atramentowy barwnik, który zapewnia najwyższą jakość druku, na którym można polegać. Z jego pomocą możesz liczyć na spójne, niezawodne rezultaty, których możesz oczekiwać w domu, pracy i podróży. Każda zadrukowana kartka papieru jest tak samo barwna i czytelna, jak poprzednia. Z Hewlett-Packard nie ma mowy o spadku jakości, nawet jeśli sporządzamy kilkadziesiąt kopii jednego pisma, zdjęcia, grafiki czy projektu na zajęcia. Wydruki wykonane tymi amerykańskimi tuszami HP to prawdziwa wizytówka Twojej firmy.

Comments are closed.