Urządzenie wielofunkcyjne od HP- recenzja

dobry tusz do drukarki

HP Deskjet 2130 to kolejna propozycja urządzenia wielofunkcyjnego od amerykańskiego przedsiębiorstwa informatycznego przeznaczona do drukowania dokumentów oraz zdjęć w dobrej jakości. Polecana jest zwłaszcza na użytek domowy, dzięki niezwykle prostej obsłudze. Zapewnia nie tylko wydruk, ale i skanowanie czy kopiowanie. Dlaczego warto w nie zainwestować? Sprawdźmy, jakie ma możliwości.

Szybkość i oszczędność

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 2130 zapewnia znaczną oszczędność miejsca oraz wydatków poniesionych na zakup tuszów. Wszystko to dzięki opcjonalnym wkładom atramentowym, które cechuje bardzo duża pojemność, a także niewielkim rozmiarom urządzenia, jakie można zmieścić niemal wszędzie. Ponadto, urządzenie gotowe jest to rozpoczęcia pracy od razu po jego rozpakowaniu. Konfiguracja następuje automatycznie i przebiega bardzo sprawnie. Przejrzysty panel sterowania pozwala na bezproblemowy wybór konkretnej funkcji. Z tego też względu świetnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, jak i niedużym przedsiębiorstwie.

Tusz HP Deskjet 2130

Największa zaleta HP Deskjet 2130 to nie kompaktowy rozmiar czy szybkość działania, ale innowacyjne tusze, które pozwalają wydrukować nawet 2x więcej stron przy tym samym koszcie. Pojemnik tuszu został bowiem znacznie powiększony, co jednocześnie zwiększyło jego wydajność. Pozwala przy tym na wydruk w bardzo wysokiej rozdzielczości, nawet w przypadku grafik i fotografii, o ile wybierzemy oryginalny tusz HP Deskjet 2130. Urządzenie od najbardziej cenionej marki na świecie to także mniejsza szkodliwość, która przekłada się na oszczędność zasobów bez pogorszenia wydajności. Drukarka posiada bowiem certyfikat ENERGY STAR®. Umożliwiono także bezpłatny recykling wkładów, a to wszystko dzieki programowi HP Planet Partners 3.

Comments are closed.