Atramentowa drukarka fotograficzna Canon Pixma

Marka Canon zaprezentowała nowy model dedykowany osobom, którym zależy na wydruku fotografii w wysokiej jakości, należy do niego Canon Pixma MG 5750. Co wyróżnia to urządzenie i dlaczego opłaca się w nie zainwestować?

Uniwersalność i wielofunkcyjność

Urządzenie wielofunkcyjne marki Canon zapewnia szybkie drukowanie oraz skanowanie dokumentów. Dużą zaletę stanowią usługi w chmurze, przekładające się na sprawniejsze zarządzanie plikami. Połączyć się z drukarką lub skanerem można przy pomocy urządzenia mobilnego, jak chociażby smartfona czy tabletu. Jak wygląda wydruk zdjęć? Charakteryzują się one dużą szczegółowością. Na intensywności zyskują także kolory, zwłaszcza czerń oraz czerwień, a to wszystko dzięki aż 5 oddzielnym zbiornikom z atramentem. Na uwagę zasługuje jednocześnie technologia FINE.

Opcjonalne atramenty XL

Decydując się na urządzenie wielofunkcyjne zyskujemy lepszą wydajność i szansę na wydruk większej ilości stron, a to dzięki specjalnym atramentom XL. Tusze Canon Pixma MG 5750 występują bowiem w różnej pojemności. Teraz bez problemu wydrukujemy kilkaset stron, bez potrzeby zmiany pojemnika. Nie przekłada się to na dużo wyższą cenę, dlatego będzie to niezwykle opłacalne rozwiązanie. Co więcej, oryginalne tusze Canon Pixma MG 5750 pozwalają na dokładny wydruk w czerni, jak i w kolorze.

Jak działa urządzenie Canon Pixma MG 5750?

Bezpośredni dostęp do usług w chmurze jest możliwy dzięki aplikacji Canon PRINT, którą należy pobrać na swoje urządzenie mobilne. Co więcej tryb Wi-Fi Direct® sprawia, że nie jest konieczny zakup routera, możliwe jest bowiem utworzenie sieci bezprzewodowej. Wszystko to zrobimy niezwykle szybko. Sama konfiguracja urządzenia drukującego także zajmie jedynie chwilę. Jest to najlepszy wybór tego typu dostępny obecnie na rynku.

Comments are closed.